Zákazník: nepřihlášen
Cena nákupu: 0 Kč

Cats Best Öko Plus 2,5 kg

Cats Best Öko Plus 2,5 kg
Výrobce zboží:JRS Germany
Kód zboží:cb250g
Cena bez DPH:128 Kč
Cena s DPH:155 Kč
Dostupnost:Do týdne
Cats Best Öko Plus 2,5 kg
Popis

Ekologicky odbouratelná přírodní podestýlka, která vydrží 3x déle. POUZE U NÁS V TOMTO BALENÍ!


Cat's Best Öko Plus je vyroben z přírodních rostlinných vláken. Díky tomu je možné likvidovat použitou podestýlku v toaletě, podobně jako toaletní papír.

Výrobek je až 3x úspornější než běžná podestýlka, neboť tekutiny jsou u podestýlky Cat's Best Öko Plus vázány v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken mnohem efektivněji. Díky tomu je podestýlka Cat's Best Öko Plus mnohem úspornější ve spotřebě a tím i výrazně cenově výhodnější než mnohé jiné.

Cat's Best Öko Plus může zůstat v toaletě bez nepříjemného zápachu déle, díky efektivní absorbci pachu. Tím se redukují materiálové náklady a pracnost při čištění a naplňování toalety na minimum.

Podestýlka Cat's Best Öko Plus se skládá z pelet rostlinných vláken. Proto je mnohem lehčí a snáze se přenáší než srovnatelná minerální podestýlka. Ušetří Vám při své vysoké efektivitě hmotnost při přepravě a skladovací plochu. "Kompostovatelný" a "biologicky odbouratelný" není totéž! Podestýlka je v současné době jediná hrudkující podestýlka, která má obě tyto vlastnosti současně. Proto můžete obsah Vaší kočičí toalety vyhodit na kompost nebo do popelnice na bioodpady. Díky redukovanému množství odpadů ušetříte navíc další peníze.

Při výrobě podestýlky Cat's Best Öko Plus se používají ta nejlepší rostlinná vlákna, která jsou získávána z neošetřených domácích jedlí a smrků. Tyto dřeviny jsou průběžně obnovovány. Jejich zhodnocené slouží k udržené přirozených, zdravých lesů.


NÁVOD K POUŽITÍ:
Kočičí toaletu důkladně vyčištěte a naplňte vrstvou kočkolitu (cca 4 cm). Díky schopnostem pohlcovat pach záleží je na vás, kdy hrudky odstraníte. Doplňujte jen odstraněné množství kočkolitu, proto je tak úsporný.

Výrobce: J. Rettenmaier&Söhne GmbH+Co KG
Business Unit Animal Hygiene, Holzmühle 1
73494 Rosenberg (Germany)
Vyrobeno v Německu

Zanechte komentář

Newsletter ProChlupace.cz

Sledování novinek a odběr newsletteru