Zákazník: nepřihlášen
Cena nákupu: 0 Kč

Hills Science Plan Puppy Savoury Chicken

Hills Science Plan Puppy Savoury Chicken
Výrobce zboží:Hill's
Kód zboží:8036
Cena bez DPH:65 Kč
Cena s DPH:74 Kč
Dostupnost:Do týdne
Popis

Konzerva Hills Canine Puppy 370 g je lahodná konzerva pro štěňata malých a středních plemen


Hill's™ Science Plan™ Puppy Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře imunity a mobility. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a DHA z rybího tuku.

Konzerva Hills Canine Puppy 370 g má ideálně vyvážený obsah pro dobrý start do života psa. Zabraňuje vysokému příjmu těch živin, které se mohou podílet na rozvoji chorobných změn. Podporují funkce nervového a imunitního systému. Podporují zdravou kůži a srst.Je přizpůsobena štěňatům, kteří dávají přednost lépe strvitelnému kuřecímu masu.

Lahodné kuře (minimum kuře 30 %): kuřecí maso, mletá kukuřice, ječné krupky, sójová mouka, vepřová játra, oxid železitý, hydrogenfosforečnan vápenatý, jodizovaná sůl, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, vitamíny a stopové prvky.

GRAVIDITA

Množství krmiva Science PlanTM Puppy určené pro březí feny závisí na stadiu gravidity. Do 4. až 5. týdne bývá gravidita často nerozpoznána.

 

LAKTACE

Feny v laktaci by měly být krmeny neomezeným množstvím Science PlanTM Puppy nebo Science PlanTM Puppy Mini (ad libitum, do sytosti) až do odstavu štěňat.

Následující dávkování je pouze orientační, protože potřeby zvířat se liší 1. Dávkování by mělo být upraveno tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost.

ŠTĚŇATA

Receptura Science PlanTM Puppy by měla být zkrmována od odstavu do dospělosti v 1 roce věku štěněte. Množství potřebné na den se může u jednotlivých štěňat lišit ± 16% (např. 4měsíční, 4 kg vážící štěně může nárokovat mezi 3/4 and 1 1/4 konzervy Science PlanTM Puppy na den). Množství krmiva by mělo být proto upraveno tak, aby byla udržena optimální tělesná hmotnost a rozděleno do 2–4 porcí během dne (počet porcí se může s věkem snižovat). Konzerva 370 g odpovídá 125 gramům granulátu.

 V krmivuV sušině
kcal/100g 132 437
kJ/100g 551 1827
kcal/konzervu 487 large (370g): 487
Stravitelnost bílkovin 82 %  
Udržuje pH moči 6.8 - 7.2

Zanechte komentář

Newsletter ProChlupace.cz

Sledování novinek a odběr newsletteru