Zákazník: nepřihlášen
Cena nákupu: 0 Kč

Purina Dog Chow Puppy Lamb 14 kg

Purina Dog Chow Puppy Lamb 14 kg
Výrobce zboží:Purina Dog Chow
Kód zboží:KRM10308
Cena bez DPH:814 Kč
Cena s DPH:936 Kč
Dostupnost:Do týdne
Popis

Kompletní a vyvážená strava pro štěnata a mladé psy s jehněčím masem a rýží. Krmivo je vhodné i pro kojící a březí feny.


Purina Dog chow je prémiové krmivo bohaté na kvalitní maso, které spolu s celozrnnými obilovinami nebo rýží tvoří základ krmiv pokrývající potřeby psů všech plemen ve všech jejich životních obdobích. Křupavá struktura granulí Dog chow pomáhá udržovat čisté zuby a podporuje dobrou dentální hygienu psů.

Speciální kombinace granulí dvojí velikosti, které jsou obsaženy ve všech recepturách řady Dog chow, pomáhá pokrývat potřeby psů bez ohledu na druh plemene, věk a životní podmínky psa.

Receptury Dog chow obsahují rýži a přírodní vlákninu z čekanky a řepné dužiny. Rýže přispívá k lepší stravitelnosti krmiva. Čekanka je zdrojem přírodních prebiotik, které zvyšují počet kladných bakterií ve střevech a podporují zdravý zažívací trakt. Řepná dužina je dobře známá pro svou vlastnost zlepšovat kvalitu výkalů.

Složení: obilniny ( min. 4% rýže), maso a produkty živočišného původu (min. 4% jehněčího masa), vedlejší produkty rostlinného původu ( min. 0,5% řepné dužiny), bílkoviny rostlinného původu, oleje, minerální látky, zelenina ( min. 0,5% čekanky), bílkoviny 29%, tuk 15,0%, popel 7%, vláknina 2,5%, vápník 1,4%, fosfor 1,0%.

Zanechte komentář

Newsletter ProChlupace.cz

Sledování novinek a odběr newsletteru